CH 490 40X60X10/3
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
CH 490 40X60X10/3 is a cap stem with an inner diameter of 40 mm, outer diameter of 60 mm, and a joint height of 10 mm. This product is designed for use as a cap-shaped cup for stems.